İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barış Yıldız’ın 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yarıyıl Mesajı
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yarıyıl Mesajı

 

   2018-2019 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatiline huzur ve güven içinde girmenin mutluluğu içindeyiz. Okullarımızda görev yapan tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza harcadığınız emeklerden dolayı teşekkür ederim.

   Öğretmenlerimizi, eğitim yöneticilerimizi ve tüm eğitim çalışanlarını göstermiş oldukları üstün gayretten dolayı içtenlikle kutlar, verdikleri destekten dolayı velilerimize teşekkür eder,  güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

 Kıymetli Veliler;

   Öğrencilerimizin karneleri, ebeveynler olarak onlarla ne ölçüde ilgili olduğumuz hakkında ufuk açan birer aynadır.

   Anne babalar olarak sizlerin ve eğitimciler olarak bizlerin ilk hedefi, çocuğumuza vatan, bayrak ve insan sevgisiyle, saygıyı öğretmek olmalıdır.

   Velilerimiz çocuklarımızın sesine kulak vermeli, duygularını, eğilimlerini ve isteklerini anlamak için zaman ayırmalıdır. Evlatlarımızın ülkemize ve kendisine faydalı bireyler olarak yetişmesinde velilerimizin desteğine güveniyoruz. Hepimiz öğrencilerimizin iyiliği için varız.

   Bu düşüncelerle çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

  Sevgili Öğrenciler;

   Her birinizi yoğun çalışmalarınızla eğitim öğretimde bir yarıyılı daha tamamlayarak karnelerinizi aldınız.

   Başarılı öğrenci olmanın yanında iyi insan olmanın, ihtiyacı olana yardım etmenin değerini unutmayın.

   Türkiye’nin geleceği için zamanınızı en iyi şekilde geçireceğinize, hem kendiniz hem geleceğiniz hem de ülkemizin aydınlık yarınları adına çok doğru işler yapacağınıza dair inancımız tamdır.

   Yarıyıl tatili süresince dinlenmenin yanı sıra vaktinizi kültür, sanat ve spor faaliyetleriyle değerlendirerek geçirmeniz ümidiyle; bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum.

 

 

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.