İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı’nın II. Dönem Mesajı

2018-2019 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatilinin ardından okullarımızda görev yapan tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza yeni dönemin sağlık, huzur ve başarıyla geçmesini dilerim.
Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı’nın II. Dönem Mesajı

 

Kısa bir aranın ardından ikinci dönemde de öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişimlerini sağlamak en önemli görevimizdir.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönemi ile birlikte bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, elinden ve dilinden zarar gelmeyen bir nesil yetiştirmek, onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakârlıklar için teşekkür ediyorum. Sizlerle meslektaş olmanın verdiği gururla gayretlerinizle yetişen geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılarla dolu bir eğitim-öğretim dönemi diliyorum.

            Sevgili Öğrenciler;

Kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize çalışarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Siz sevgili öğrencilerimize yönelik olarak okullarımızda eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında her seviyede beceri, yetenek, sportif ve kültürel gelişim etkinlikler de dönem boyunca artarak devam edecektir.

Sayın Veliler;

Bize emanet ettiğiniz öğrencilerimizin fenni, milli, manevi ve ahlaki yönden gelişimi için tüm imkânlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu süreçte siz kıymetli velilerimizin, öğrencilerimizin başarısında etkin rol almak suretiyle desteklerinizi bekliyoruz.

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.