İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beylikdüzü Kaymakamlığı Himayesinde Düzenlenen İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Programı

Beylikdüzü Kaymakamlığı Himayesinde Düzenlenen İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Programı

İlçe Kaymakamımız Sn. Mehmet Okur´un himayelerinde İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası vesilesi ile Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Levent Ürer ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Arş.Gör. Göksu Işık´ın konuşmacı olarak yer aldığı program Sn.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barış Yıldız´ın katılımıyla gerçekleşti.

Daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, öğretim görevlileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerinde yer aldığı programda, Sn. Mehmet Okur´un günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından konuşmacı öğretim üyeleri insan haklarının tarihi hakkında bilgiler verdikten sonra dünyada ve ülkemizde insanın konumu ,hakları, görevleri ve sorumlulukları hakkında katılımcılara çeşitli bilgiler verdiler.

Kaymakamımız Sn. Mehmet Okur´un konuşmacılara katılımlarından dolayı verdikleri plaketin ardından program sona ermiştir.

 

13-12-201713-12-201713-12-201713-12-2017

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.