İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalar Toplantısı Yapıldı

“Eğitimin İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara Sergisi 2019” bilgilendirme toplantısı İlçemiz Bizimkent İlkokulu Konferans Salonunda yapıldı.
Eğitimde İyi Örneklerden Özgün Uygulamalar Toplantısı Yapıldı

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim faaliyetlerindeki iyi örnekleri paylaşmak amacıyla düzenlenen “Eğitimin İyi Örneklerden Özgün Uygulamalara” Projesi için yapılan toplantıya ilçemiz okul yöneticileri katıldı. Toplantıda projenin hedefleri, teknik altyapısı ve takvimi hakkında bilgi verildi.

Paylaşım odaklı projenin, 4 Şubat 2019- 24 Şubat 2019 tarihleri arasında www.istmem.com web sayfası üzerinden yapılacak e-başvurularını, yönergesini, kategorilerini ve dikkat edilmesi gereken hususlar anlatıldı.

Yönerge üzerinden etkin öğretim, kültür, sanat ve spor, bilim ve teknoloji, özel eğitim ile çevre ve okul estetiği kategorilerin kapsamı üzerinde konuşuldu. Ardından seçici kurullar, ödüllendirmede dikkat edilecek noktalar, projelerin öğretim programlarındaki kazanımlarla ilişkisi, değerlendirme ölçütleri başta olmak üzere projenin detayları paylaşıldı.  

 

04-01-2019 04-01-2019

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.