İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Protokol Kuralları Seminerinin İkinci Günü

Kamusal Yaşamda “Protokol Kuralları” Semineri ile değerli bilgiler paylaşıldı.
Protokol Kuralları Seminerinin İkinci Günü

 

    Beylikdüzü Kaymakamlığı koordinesinde devam eden “Protokol Kuralları” seminerinin ikinci gününde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yafes Bakırcı, Şube Müdürümüz İsmail Akyıldız ilçemiz resmi okul müdürleri, muhtarlar, dernekler ve sivil toplum örgütleri temsilcileri yeniden bir araya geldi.

      Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen seminerin ilk gününde Kamu Yönetimi Uzmanı Nihat Aytürk katılımcılarla; kamusal yaşamda protokolün anlam ve önemi, protokolün uygulandığı alanlar ve konular, protokolde temel ilkeler ve kurallar, makam protokolü, ulusal ve kurumsal bayrak protokolü, taşıt protokolü, toplantı protokolü, resmi yazılarda protokol kuralları ve üniversitelerde görev devir-teslim töreni, il protokolü ve ilde protokol ziyaretleri konuları hakkında paylaşımlarda bulunmuştu.  Seminerin ikinci gününde ise Nihat Aytürk; resmi ve sosyal davranışlar, resmi ortamda giyim, kurumsal tören protokolü ve resmi davet ve ziyaret protokolü konularında bilgiler verdi.

      Seminerin sonunda Müdürümüz Yafes Bakırcı değerli paylaşımlarından dolayı Nihat Aytürk’e şilt takdim ederek teşekkür etti.

  06-02-2019 06-02-201906-02-2019

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.