İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Protokol Kuralları Semineri" Yapıldı

Beylikdüzü Kaymakamlığı uhdesinde gerçekleşen "Protokol Kuralları Semineri" Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
"Protokol Kuralları Semineri" Yapıldı

Kamu Yönetimi Uzmanı Nihat Aytürk’ün değerli sunumu ile yapılan Protokol Kuralları Semineri’ne Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yafes Bakırcı, ilçemiz resmi okul müdürleri, muhtarlar, dernekler ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Müdürümüz Yafes Bakırcı; bireysel, kurumsal, ulusal temsil ve saygınlık açısından bütün yöneticilerin ve her düzeyde çalışanların protokol kurallarını bilmeleri ve kurallara uymaları gerektiğini vurgulayarak seminerin eğitim yöneticilerine ışık tutacağını belirtti.

İki gün sürecek olan seminerin ilk gününden Kamu Yönetimi Uzmanı Nihat Aytürk; katılımcılara kamusal yaşamda protokolün anlam ve önemi, protokolün uygulandığı alanlar ve konular, protokolde temel ilkeler ve kurallar, makam protokolü, ulusal ve kurumsal bayrak protokolü, taşıt protokolü, toplantı protokolü, resmi yazılarda protokol kuralları ve üniversitelerde görev devir-teslim töreni, il protokolü ve ilde protokol ziyaretleri konularında bilgi verdi.

 

05-02-2019 05-02-201905-02-2019 05-02-201905-02-2019

 

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.