İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barış Yıldız’ın Yeni Yıl Mesajı
Yeni Yıl Mesajı

Sevinç ve Üzüntüleriyle birlikte bir yılı daha geride bırakıyoruz. Birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız 2019 yılına gireceğimiz şu saatlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor.

Yeni yılda eğitimin daha başarılı daha verimli olması için; birlik ve bütünlüğümüzü, var olan kenetlenmemizi, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.   

Bu duygu ve düşüncelerle, 2019 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olması dileklerimle, hizmet etmekten onur duyduğum eğitim camiasının, sevgili öğrencilerimizin, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni yılını kutlarım.

 

 

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No 6 Beylikdüzü / İSTANBUL Bizimkent İlkokulu Yanı - 212 875 27 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.